1. Od soboty zostają cofnięte wszelkie dyspensy dotyczące uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej
  2. W przyszłą niedzielę Caritas zbiera do puszek ofiary na wakacje dla dzieci
  3. Nabożeństwa czerwcowe do Najśw. Serca Pana Jezusa po mszy św. wieczornej.
  4. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  5. Bóg zapłać za wszelkie składane dzisiaj ofiary na cele budowlane, niech św. Faustyna  wyprosi wszelkie łaski u Jezusa Miłosiernego.

1. Wszystkim składam serdeczne podziękowania za przygotowanie, świadectwo wiary i wspólnoty modlitewnej podczas Uroczystości Bożego Ciała.
  2. W Piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Podczas nabożeństwa  Odnowienie Aktu poświęcenia Narodu Polskiego Najśw. Sercu Pana Jezusa.
  3. W sobotę święto Niepokalanego Serca NMP.
  4. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach świętych wieczornych.
  5. Dzieci Komunijne wraz z rodzicami złożyły ofiarę 3000 zł. Na spłatę zobowiązania wykonania drzwi do kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę jako drugą miesiąca zbiórka na budowę koscioła.
  7. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  8. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na cele budowlane, niech św. Faustyna  wyprosi wszelkie łaski u Jezusa Miłosiernego.

1. Polecajmy dzisiaj Jezusowi I Matce Bożej Ks. Arcybiskupa Metropolitę Andrzeja modlitwie w dniu imienin o wstawiennictwo św. Patrona Andrzeja Boboli.
  2. Nabożeństwa majowe o godzinie 17.30.
  3. Trwa Nowenna przed Uroczystością  Zesłania Ducha świętego  przypadającego w przyszłą  niedzielę.
  4. Spotkania grup w ustalonych terminach.
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  6. Zostały zamontowane drzwi wejściowe do kościoła. Mamy pół roku na spłatę zobowiązań za wykonane dzieło. Każda taca jest przeznaczona na ten cel.         Bóg zapłać za składane ofiary na budowę   również te które, wpływające na konto,  niech św. Faustyna  wyprosi wszelkie łaski u Jezusa Miłosiernego.

1. Jutro święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny msza św. o godz. 18.00.
  2. We wtorek Dzień Dziecka.
  3. W środę na godz. 19.00 zapraszam Straż świątynną na spotkanie.
  4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze święte o godz. 8.00 12.00 Procesja Eucharystyczna ulicami Ogrodniczą, Dywizjonu 303 i Żegoty. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek sobota miesiąca.
  6. W piątek po mszy wieczornej całonocne czuwanie modlitewne.
  7. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  8. Również w sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  9. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach świętych wieczornych.
  10. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  11. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na cele budowlane, niech św. Faustyna  wyprosi wszelkie łaski u Jezusa Miłosiernego.

1. Nabożeństwa majowe o godzinie 17.30.
  2. Przyszła niedziela Wniebowstąpienie Pańskie.
  3. W piątek św. Macieja Apostoła.
  4. Spotkania grup w ustalonych terminach.
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na budowę kościoła, również te które, wpływające na konto,  niech św. Faustyna  wyprosi wszelkie łaski u Jezusa Miłosiernego.

1. Jutro drugi dzień Zielonych świąt – Matki Kościoła Patronki naszej Archidiecezji. Msza św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwa majowe o godzinie 17.30.
  3. W czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana –święto.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i na mszy św. o godz. 12.30 I-sza Komunia święta. Otoczmy dzieci modlitwą.
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  6. Bóg zapłać za składane ofiary na uregulowanie należności budowlanych jak również te które, wpływające na konto,  niech św. Faustyna  wyprosi wszelkie łaski u Jezusa Miłosiernego.

1. Jutro Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. porządek niedzielny.
  2. Nabożeństwa majowe o godzinie 17.30.
  3. W czwartek zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Czuwanie modlitewne całonocne po mszy wieczornej w ustalonej formie. Spowiedź od godz. 17.30.
  5. W sobotę św. Stanisława Bpa męczennika Patrona Polski – Uroczystość.
  6. Przyszła niedziela jako druga miesiąca zbiórka na budowę kościoła.
  7. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  8. Bóg zapłać za ofiary również te które, wpływające na konto,  niech św. Faustyna  wyprosi wszelkie łaski u Jezusa Miłosiernego.