NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PANA JEZUSA

1. Serdeczne podziękowania wszystkim za przygotowanie i udział w liturgii Wielkiego Tygodnia. Za Kwiaty wszelką życzliwość.
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny msze święte jak w każdą niedzielę.
  3. We wtorek św. Wojciecha B-pa i męczennika. Zapraszamy na wspólną Eucharystię rodziny ministrantów jak i Niewiasty z Żywego Różańca. Po mszy świętej wspólna „Agapa” przy stole świątecznym. Można przynieść to co zostało ze stołów świątecznych z naszych domów.
  4. W środę rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Początek Eucharystią o godz. 18.00
  5. Przyszła niedziela to niedziela Miłosierdzia. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek dla potrzebujących.
  6. Obchodzącym imieniny rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia
  7. Serdeczne podziękowania za składane ofiary na potrzeby kościoła, szczególnie na sfinansowanie ławek.