13 NIEDZIELA 28.06.2020

1. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa do wtorku po mszy wieczornej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek sobota miesiąca.
  3. W czwartek zmiana tajemnic Żywego Różańca. Akt zawierzenia Polski św. Józefowi w łączności z sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.
  4. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.30
  5. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  6. Również w sobotę o godz. 17.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.
  7. W związku z wakacjami od przyszłej niedzieli nie ma mszy św. o godz. 12.30
  8. Wichura w Przęsocinie.
  9. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  10. Bóg zapłać za składane ofiary . Niech Dobry Bóg pobłogosławi za wszelką życzliwość.