Odpust w parafii.

W niedzielę, 2 października 2016 roku odbył się odpust w naszej parafii. Msza święta sprawowana była przez biskupa Mariana Kruszyłowicza. Jego eminencja uczestniczył w uroczystościach od samego początku wspólnie odmawiając z wiernymi koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorując Najświętszy Sakrament.

W trakcie mszy odpustowej Ksiądz Biskup udzielił Sakramentu Bieżmowania kandydatom naszej parafii. Wszyscy zgromadzeni w Kościele modlili się do Ducha Świętego, aby nawiedził kandydatów a ci aby Go przyjęli i zostali z Nim na dalsze życie.

Po mszy tradycyjnie na placu przed kościołem przygotowane było "co nieco" słodkości, oraz można było nabyć naturalne przetwory żywnościowe.

Poniżej relacja fotograficzna z uroczystości.