NIEDZIAL TRÓJCY PRZENAJŚWIETSZEJ 16.06.2019

1. Nabożeństwa czerwcowe Ku Czci Najśw. Serca Pana Jezusa pół godziny przed mszą św.
  2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało msza św.  z procesją do 4 ołtarzy o godz. 10.00  w intencji Parafian. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków.-
  3. W przyszłą niedzielę  msza św. o godz. 10.00  O Boże błog. zdrowie i wszelkie łaski dla Agaty w 18 rocznicę urodzin.
  4. Serdeczne podziękowania za wszelką życzliwość   za składane ofiary .

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 2019

2. W poniedziałek NMP Matki Kościoła msza św. o godz. 17.00 wolna intencja.
  3. 11 czerwca przypada 42 rocznica świeceń kapłańskich Ks. Arcybiskupa Andrzeja Otoczmy Dostojnego Jubilata modlitwą. W tym dniu obchodzimy 32 rocznicę wizyty Jana Pawła II w Szczecinie.
  4. W czwartek msza św. o godz.17.00 za + Stefanię Witczak w 30 dzień
  5. W przyszłą niedzielę Najświętszej Trójcy msza św. o godz. 10.00  O Boże błog. dla Elżbiety i Henryka oraz całej rodziny.
  6. Serdeczne podziękowania za wszelką życzliwość   za składane ofiary .
  7. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 2019

1. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne . Nauki rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek o godz. 17.00. Spowiedź wielkopostna od godz. 16.30. W kościele parafialnym nauki rekolekcyjne o godz. 9.00 i 18.00
  2. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa – poświęcenie palm , rozpoczynamy Wielki Tydzień. Przed mszą świętą Gorzkie Żale. Msza święta o godzinie  00  + Marta + Michał + Katarzyna + Włodzimierz z rodz. Wolańskich.
  4. Serdeczne podziękowania za wszelkie składane ofiary .

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PANA JEZUSA

Jutro  PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY :Msza św. o godzinie 10.00 za + Andrzeja ( 1 gr)

1. W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzia. Po mszy św. zbiórka do puszek jako pomoc potrzebującym Msza św. o godz. 10.00 za + Andrzeja ( 7 gr).
  2. Od środy spotkania młodzieży przed bierzmowaniem.
  3. Serdeczne podziękowania za wszelką życzliwość w przygotowaniu Wielkiego Tygodnia oraz za składane ofiary .
  4. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 2019

1. We wtorek św. Józefa Oblubieńca NMP Uroczystość msza św. o godz. 17.00 za + Henrykę 2 r. śm.
  2. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę III Wielkiego Postu przed mszą świętą Gorzkie Żale. Msza święta  o godzinie  00  + Aniela 1 r. śm. ++ z rodz. Janiszyn.
  4. Osoby dorosłe, które jeszcze nie posiadają sakr. Bierzmowania a pragną go przyjąć proszę zgłosić się do Biura Parafialnego.
  5. W przyszłą sobotę Biuro Parafialne czynne od godz. 14.00 – 16.00.
  6. Serdeczne podziękowania za wszelkie składane ofiary .
  7. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

NIEDZIELA PALMOWA 2019

1. Rozpoczynamy Wielki Tydzień:

WIELKI  CZWARTEK : Msza św. Krzyżma w katedrze o godz. 10.00. Msza św. Wieczerzy Pańskiej godz. 17.00.

WIELKI PIĄTEK : Droga Krzyżowa o godz. 16.30. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 17.00 Czuwanie przy Grobie Pana Jezusa do godz. 19.00.

WIELKA SOBOTA : Czuwanie od 9.00 Poświęcenie Pokarmów o godz. 9.30.  Zbiórka na potrzeby Kościoła.

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE Msza św. o godz. 7.30

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY :Msza św. o godz. 10.00

1. „Noc Konfesjonałów” w kościele Parafialnym w Wielki Czwartek od godz. 21.30 do godz. 24.00
  2. Serdeczne podziękowania za wszelkie składane ofiary .
  3. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

I Niedziela Wielkiego Postu 2019

1. Po mszy świętej zbiórka do puszek na misje.
  2. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę II Wielkiego Postu przed mszą świętą Gorzkie Żale. Msza święta  o godzinie  00  + Stanisław Witczak.
  4. Serdeczne podziękowania za wszelkie składane ofiary .