1. Rozpoczynamy Wielki Tydzień:

WIELKI  CZWARTEK : Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 17.00

WIELKI  PIATEK : Droga Krzyżowa o godz. 16.30 Liturgia Męki Pańskiej godz. 17.00 Czuwanie do godz. 19.00

WIELKA SOBOTA  czuwanie od 9.00 – 18.00

NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA – Msza św. o godz. 7.30

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY : Msza św. o godz. 10.00

Możliwość spowiedzi w zakrystii wejście  zewnętrzne

1. Proszę aby nasze domy stały się miejscem na modlitwę o ustanie pandemii koronowirusa.
  2. Modlitwa na błogosławieństwo pokarmów na stronie parafialnej. faustyna.eparafia.pl
  3. Serdeczne podziękowania za wszelką życzliwość.
  4. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.
  5. Zapraszam do udziału w Triduum Paschalnym w mszach św. oraz nabożeństwach z Kościoła Parafialnego wystarczy wejść na stronę faustyna.eparafia.pl Szczecin .

1. W związku z ograniczeniami na mszy św. do udział 5 osób proszę o udział we mszy św. tych którzy zamówili intencję mszalne.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek sobota miesiąca.
  3. W piątek Droga Krzyżowa 16.45.
  4. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  5. W przyszłą niedzielę msza św. o godz. 10.00 za + Michał +Aniela z rodz. Janiszyn
  6. Proszę aby nasze domy stały się miejscem na modlitwę o ustanie pandemii koronowirusa.
  7. Serdeczne podziękowania za wszelką życzliwość.
  8. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.
  9. Można uczestniczyć we mszy św. oraz nabożeństwach z Kościoła Parafialnego wystarczy wejść na stronę św. Faustyna Szczecin w zakładce jest link .

Proboszcz

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych, które ograniczyły liczbę uczestników zgromadzeń do 50 osób, w tej wyjątkowej sytuacji, Ksiądz Arcybiskup zdecydował, aby podczas każdej Mszy świętej i nabożeństw wewnątrz kościoła mogło przebywać maksymalnie 50 osób, bo czas jest nadzwyczajny.

W związku tą sytuacją Ksiądz Arcybiskup zwrócił się do księży, aby ktoś z dorosłych wiernych przed każdą Mszą Świętą liczył wchodzących do świątyni, aby liczba uczestników nie przekraczała 50 osób łącznie z kapłanem, oraz informował kolejnych wiernych, że są proszeni o pozostanie już na zewnątrz, w rozproszeniu.

Prosimy wszystkich wiernych o zrozumienie tego nadzwyczajnego czasu i przyjęcie w duchu troski o największe dobro jakim jest ludzkie życie zasad opublikowanych w Komunikacie Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski z 13 marca br.

Zachęcamy do skorzystania - w duchu udzielonej dyspensy - z transmisji Mszy świętej z Bazyliki Katedralnej w Szczecinie, która jest dostępna online przez cały dzień we wszystkie dni tygodnia na stronie http://katedra.szczecin.pl/

Również na antenie Radia PLUS Szczecin 88,9MHz jest dostępna transmisja niedzielnej Mszy świętej z Bazyliki Katedralnej o godz. 12:00 oraz Gorzkie Żale o godz. 17:15.

Niektóre inne transmisje Mszy świętych, dostępne w niedziele w środkach społecznego przekazu: o godz. 7.00 w TVP 1, o godz. 9.00 w Polskim Radiu – Program Pierwszy, o godz. 9.30 w Telewizji Trwam, o 13.00 w TV Polonia oraz transmisja internetowa na żywo z Jasnej Góry (http://jasnagora.pl/ lub przez https://episkopat.pl/)

Ksiądz Arcybiskup poprosił, aby każdego dnia o godzinie 20.30, podczas modlitwy w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia, przypominać o tym biciem dzwonów, zapraszając wiernych w domach, aby w tym samym czasie w swoich rodzinach odmawiali różaniec w duchowej łączności z modlącymi się kapłanami.

1. W środę Zwiastowanie Pańskie – Dzień świętości życia.
  2. W piątek Droga Krzyżowa 16.45.
  3. W przyszłą niedzielę msza św. o godz. 10.00 za + Marię Ptaszkowską + Józef Pliszka
  4. Proszę o łączność modlitewną na różańcu codziennie o godz. 20.30 w naszych rodzinach w intencji o ustanie epidemii jak również o siłę i Bożą pomoc dla posługujących w  szpitalach, za wszelkie służby mundurowa oraz chorych walczących o zdrowie.
  5. Serdeczne podziękowania za wszelką życzliwość i za składane ofiary .
  6. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.
  7. Pod koniec tygodnia proszę sprawdzić możliwość wysłuchania mszy św. w Internecie z Kościoła Parafialnego.
  8. Witraże.

1. Otaczamy modlitwą wszystkie niewiasty w dniu ich święta.
  2. W piątek o godz. 16.45 Droga Krzyżowa
  3. W sobotę wyjątkowo biuro parafialne czynne od godz. 15.00 – 17.00
  4. W przyszłą niedzielę przed mszą świętą Gorzkie Żale msza św. o godz.10.00  + Bożena
  1. Serdeczne podziękowania za wszelką życzliwość i za składane ofiary .
  2. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.
  3. Witraże

1. W czwartek św. Józefa. Msza św. o godz. 17.00 – wolna.
  2. W piątek o godz. 16.45 Droga Krzyżowa
  3. Biuro parafialne czynne od godz. 13.00 – 15.00
  4. W przyszłą niedzielę przed mszą świętą Gorzkie Żale msza św. o godz.

10.00  + Mirosław 7 r. śm . ++ rodziców

1. Serdeczne podziękowania za wszelką życzliwość i za składane ofiary .
  2. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.
  3. Odwołane wszelkie spotkania grup duszpasterskich

1. W poniedziałek spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek sobota miesiąca.
  3. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę .
  4. W piątek o godz. 16.45 Droga Krzyżowa
  5. W przyszłą niedzielę przed mszą świętą Gorzkie Żale msza św. o godz. 10.00  + Władysław Niedźwiecki  w 30 dzień
  6. Serdeczne podziękowania za wszelką życzliwość i za składane ofiary .
  7. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

Proboszcz