Transmisja na żywo

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 2019

  1. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne . Nauki rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek o godz. 17.00. Spowiedź wielkopostna od godz. 16.30. W kościele parafialnym nauki rekolekcyjne o godz. 9.00 i 18.00
  2. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa – poświęcenie palm , rozpoczynamy Wielki Tydzień. Przed mszą świętą Gorzkie Żale. Msza święta o godzinie  00  + Marta + Michał + Katarzyna + Włodzimierz z rodz. Wolańskich.
  4. Serdeczne podziękowania za wszelkie składane ofiary .
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

 

                                                          Ks. Adam

Z Biblji

A jeśli nasze serce oskarża nas,
to Bóg jest większy od naszego serca
i zna wszystko.

1J 3,20

"Czyż ci nie rozkazałem: Bądź mężny i mocny? Nie bój się i nie lękaj, ponieważ z tobą jest Pan, Bóg twój, wszędzie, gdziekolwiek pójdziesz"

Joz 1,9